objednejte si přepravu
+ 420 723 952 733

O nás

Firma JAN URBÁNEK s.r.o. (zapsána v Obchodním rejstříku v Hradci Králové, oddíl C, vložka 16568) byla založena v roce 2000 a navázala na osmiletou činnost v oblasti mezinárodní silniční přepravy nákladu, kterou provozoval Jan Urbánek st. jako podnikatel - fyzická osoba. Kořeny naší rodinné společnosti tedy sahají až do roku 1992. V současnosti naše společnost poskytuje služby v oblasti přepravy nákladu v České republice a na území celé Evropy vozidly s nosností od 100 - 25 000 kg. 

Vlastní moderní vozový park společnosti zahrnuje nákladní vozidla všech tonážních kategorií.  Pro zajištění bezpečnosti Vašeho nákladu i dokonalé informovanosti o jeho pohybu v reálném čase jsou naše nákladní vozidla vybavena kvalitním telematickým systémem včetně GPS lokátorů.

Téměř 25 let zkušeností v oboru mezinárodní silniční nákladní dopravy nám umožňuje spolehlivě vyhovět Vašim požadavkům. Poskytujeme služby v mezinárodní, vnitrostátní i expresní dopravě. Na Vaše přání jsme schopni zajistit i individuální pojištění mimořádně hodnotných zásilek. Dále provozujeme spediční a poradenskou činnost ve všech oblastech silniční dopravy nákladu. 

Mezi základní hodnoty naší společnosti patří spolehlivost, profesionalita a nadstandardní komunikace s našimi zákazníky. Taktéž se vždy snažíme vyhovět individuálním potřebám našich zákazníků. 

 

Dokumenty ke stažení

Výpis z OR
[-- vypis_or_ad_urbanek.pdf --]
Eurolicence
[-- eurolicence_ad_urbanek.pdf --]
Koncesní listina
[-- koncesni_listina_ad_urbanek.pdf --]
Osvědčení o registraci
[-- osvedceni_o_registraci_ad_urbanek.pdf --]
Pojištění Evropa
[-- pojisteni_evropa_ad_urbanek_05-2017.pdf --]
Pojištění SRN
[-- pojisteni_srn_ad_urbanek_05-2017.pdf --]
Registrace pro převoz odpadů ČR a SRN
[-- registrace_odpady_decz_ad_urbanek.pdf --]
Registrace pro převoz odpadů NL
[-- registrace_odpady_nl_ad_urbanek.pdf --]

POPTEJTE U NÁS PŘEPRAVU BĚHEM PÁR VTEŘIN

Copyright © 2024 Autodoprava Jan Urbánek s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio: Pixel Design | Home | Podmínky užití | Mapa stránek

TimoCom přebírá společenskou a ekologickou odpovědnost TimoCom ID: 235280

Autodoprava Urbánek s.r.o.