objednejte si přepravu
+ 420 723 952 733

Mezinárodní autodoprava

U více než 85 % přeprav každoročně realizovaných naší společností se jedná o přepravy mezinárodní. Dlouhodobě se specializujeme na importní a exportní přepravy mezi Německem a Českou republikou. Dále poskytujeme doručování zásilek od 100 - 25 000kg po území celé Evropy. Všechny přepravy jsou realizovány pomocí vlastního moderního vozového parku či dlouhodobě prověřených partnerů. Stejně jako u dopravy vnitrostátní, taktéž u dopravy mezinárodní zajišťujeme dle aktuálních možností doručení zásilek v tzv. expresním režimu. 

Pojištění nákladu u naší společnosti na území České republiky i celé Evropy je sjednáno až do výše 5.000.000,- Kč a dále je limitováno dle mezinárodní Úmluvy CMR. Všechny naše vozy včetně Vaší zásilky jsou monitorovány pomocí GPS lokátorů oznamujících pozici kdekoli po Evropě v reálném čase. O Vaši zásilku se tedy rozhodně nemusíte bát. Navíc jsme schopni na přání zajistit i individuální připojištění mimořádně hodnotných zásilek. 

Díky vybavení všech našich vozů potřebnými mýtnými jednotkami pro využití rychlostních silnic a dálnic bude Vaše zásilka doručena vždy v tom nejkratším možném čase na místo určení. Řidiči naší společnosti disponují mnohaletými zkušenostmi v oboru mezinárodní silniční dopravy a jsou pravidelně proškolováni pro komunikaci se zákazníkem v cizí zemi. Naše kancelář disponuje německy i anglicky mluvícím personálem. 

V případě zájmu neváhejte poptat přepravu po území celé Evropy v jednoduchém online formuláři níže nebo na mobilním telefonním čísle 602 416 667.

 

Dokumenty ke stažení

Výpis z OR
[-- vypis_or_ad_urbanek.pdf --]
Eurolicence
[-- eurolicence_ad_urbanek.pdf --]
Koncesní listina
[-- koncesni_listina_ad_urbanek.pdf --]
Osvědčení o registraci
[-- osvedceni_o_registraci_ad_urbanek.pdf --]
Pojištění Evropa
[-- pojisteni_evropa_ad_urbanek_05-2017.pdf --]
Pojištění SRN
[-- pojisteni_srn_ad_urbanek_05-2017.pdf --]
Registrace pro převoz odpadů ČR a SRN
[-- registrace_odpady_decz_ad_urbanek.pdf --]
Registrace pro převoz odpadů NL
[-- registrace_odpady_nl_ad_urbanek.pdf --]

POPTEJTE U NÁS PŘEPRAVU BĚHEM PÁR VTEŘIN

Copyright © 2024 Autodoprava Jan Urbánek s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Vytvořilo studio: Pixel Design | Home | Podmínky užití | Mapa stránek

TimoCom přebírá společenskou a ekologickou odpovědnost TimoCom ID: 235280

Autodoprava Urbánek s.r.o.